+48 537 222 458

+48 531 203 333

rezerwacja@karlow.com.pl

Atrakcje turystyczne

Karłów znajduje się w sercu Gór Stołowych i na skrzyżowaniu większości szlaków turystycznych wytyczonych w tym regionie.

Krótki lub długi pobyt w Górach Stołowych może obfitować w niezwykłe doznania związane ze spacerami i wycieczkami pieszymi o najbliższej okolicy. Znajdzie się tutaj zarówno coś dla zaawansowanych wędrowców jak i dla dzieci a nawet rodziców z wózkami.

Z drugiej jednak strony w zasięgu kilku lub kilku-dziesięcio minutowej podróży nasi goście mają do dyspozycji niewyobrażalny wprost ogrom wszelkich możliwych atrakcji. Począwszy od pływalni, poprzez muzea aż do wspaniałego i unikalnego w skali światowej ZOO znajdującego się w Dvur Kralowe w Czechach (około godzina drogi samochodem z Karłowa).

Trudno wymienić wszystkie ciekawe miejsca w okolicy. Poniżej wymieniamy zatem te najbardziej cenione przez naszych gości.

Szczeliniec Wielki
Błędne Skały
Skalne Grzyby
Zamek na Górze Szczytnik
Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie
Zakład Przyrodoleczniczy “Wojciech” w Lądku-Zdroju
Rynek w Dusznikach-Zdroju
Most Świętego Jana w Kłodzku
Kościół Nawiedzenia NMP w Wambierzycach
Muzeum Zabawek w Kudowie
ZOO Dvur Kralowe
Świątynia Czaszek w Kudowie Zdroju
Pływalnia w Kudowie Zdroju
więcej o atrakcjach na www.kudowa-info.pl

Jednakże nawet nie opuszczając Gór Stołowych można spędzić niezwykle interesujące i niezapomniane dwa tygodnie podziwiając tutejsze, unikalne w skali światowej krajobrazy ze szlaków pieszych i rowerowych.