+48 537 222 458

+48 531 203 333

rezerwacja@karlow.com.pl

O nas

Michałówka to nowy pensjonat, położony w Karłowie, samym centrum Gór Stołowych, znajduje się przy granicy Polsko-Czeskiej. Z okien rozciąga się widok na masywy skalne najwyższego wzniesienia – Szczelińca i na zielone łąki położone u jego stóp. Nasz obiekt jest idealna baza wypadową na pobliskie szlaki oraz atrakcje turystyczne. Możesz u nas wypocząć od miejskiego zgiełku jak i aktywnie spędzić czas.
Dysponujemy pokojami z łazienkami i tv. Są to pokoje 2-os.,3-os., 4-os. z możliwością dostawki do każdego z pokoi. Posiadamy także całoroczne, przedzielone na pół, domki drewniane 4-5 osobowe z łazienką, aneksem kuchennym, TV, Wi-Fi, oraz tarasem. Domki maja dwa osobne wejścia.

W obrębie pensjonatu znajduje się parking dla gości a także miejsce w którym można zorganizować imprezę przy ognisku. Posiadamy również zjeżdżalnie dla dzieci, huśtawki oraz piaskownicę. Na Terenie obiektu znajduje się bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi. Pensjonat czynny jest cały rok.

Gdzie jesteśmy

Pensjonat „Michałówka” zlokalizowany jest w miejscowości Karłów w samym centrum Gór Stołowych. Karłów jest to malutka, cicha i spokojna, miejscowość turystyczna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W pobliżu znajduje się kilka restauracji, sklep spożywczy oraz straganiki z pamiątkami.

 

Wirtualny Spacer

Pensjonat Michałówka